הובלת משרדים

חברת הובלות מבצעת הובלת משרד וכל גודל משרדיםהעברת משרדים – הובלות משרדים עם מוביל משרדים מקצועי

מעבר למשרד חדש הנו אירוע מרגש וציון דרך משמעותי עבור החברה על עובדיה ועל מנהליה. ברוב המקרים מדובר במעבר למשרד חדש יותר, משופץ ומרווח במטרה לאפשר לחברה להתנהל בצורה פורייה, מקצועית ויעילה יותר או בשל הרחבת הפעילות והגדלת התקציב. על מנת להקל על מנהלי החברה ועובדיה את המעבר, אנחנו בחברת הובלות 555 אשר מתמחים בתחום של העברת משרדים ריכזנו עבורכם רשימת מטלות כהכנה של הובלת משרדים מקצועית.כדי להזכיר מהן ההכנות לקראת המעבר למשרד חדש ולקראת הובלת משרד באופן יעיל עם מוביל משרדים מקצועי.

התקשרו לחברת הובלות משרדים מקצועית כחודש לפני תאריך המעבר המיועד

הובלת משרד מקצועית עם חברה מומלצת

בין שבעלי החברה משלמים שכירות על המשרד ובין אם לא, עיכוב בהעברת החפצים עלול לגרום לנזקים רבים בפעילויות השוטפות של החברה ועל אחת כמה וכמה אם פעילותה השוטפת תלויה בציוד המשרדי והטלפוני. שירות לקוחות פעיל, מתן שירות טלפוני ופרונטלי, מערך המכירות וניהול הפגישות והעסקים עצמם – ייפגעו כולם עקב עיכוב בהעברה. על מנת להימנע מכל תקלה לא צפויה שהיא חשוב ביותר לקבוע מראש עם חברת הובלות מקצועית. אם אתם תתכנו פריסה עבור המשרד החדש שלכם כבר מראש ותנצלו את ההזדמנות המצויינת לסידור מחדש של כל המחלקות במשרד תכנון זה מה שיעזור גם לכם וגם לחברה שמובילה את המשרד שלכם ביום המעבר. תבדקו האם החברה העבירה משרדים בעבר ומתמחה בתחום של העברת משרדים שונים, האם יש ביטוח בהעברה על הסחורה, ואם בכלל יש רשיון מוביל משרדים – לפעמים הדברים נראים כמובנים מעליו אם זאת בכל זאת תמיד כדאי לבדוק. הזמינו סוכנים ממספר חברות ואל תתנו למחיר הזול ביותר לפתות אותכם. תזכרו תמיד לעשות חוזה עבודה מסודר ולשמור על קשר בסיס לפני המעבר במיוחד אם מדובר במשרד גדול הדורש מספר משאיות ביום ההובלה ובמיוחד עם ההובלה מתפרסת על מספר ימי מעבר.פקס: 077-5264039

בחרו חברת הובלות משרדים בעלת ניסיון

הובלות בכלל והובלת משרדים בפרט מצריכות ניסיון וזהירות מרובים של מוביל משרדים מנוסה אשר עוסק בתחום של העברת משרדים באופן שוטף. בשונה מהובלה של כל בית אב רגיל, ברוב המשרדים נמצא אחוז גבוה יותר של ציוד ממוחשב הכולל מכשירי פקס ומחשבים שונים, מדפסות וצגים, מקלדות ועוד. הדבר מהותי פי כמה שכן ברוב המקרים עובדים נקשרים אל פינת העבודה שלהם ואל המחשב האישי שלהם ולכן במעבר יש לשמור על זהותו ושייכותו של כל מחשב. בשל כך חשוב ביותר לבחור בחברה בעלת ניסיון של הובלות משרדים או העברות משרדים בפרט. אם במשרדכם קיימות מערכות מודולריות של מדפים לשמירת מסמכי ארכיון וכדומה לא כל חברת הובלות מחזיקה סבלים היכולים לבצע פירוקים והרכבות בצורה נכונה ויעילה. אצלנו תקבלו את כל הידע והנסיון אחל מסוכן מכירות בשטח והצעת מחיר מפורטת ועד סיום ההובלה וסידור במשרדכם החדש. תתקשרו אלינו עוד היום ותגלו למה חברות גדולות כדוגמת "אלדן" עושות בחירה נכונה!

כדי להעביר את המשרד שלכם למקום חדש בהצלחה – צרו קשר כבר עכשיו עם חברת הובלות 555 וחסכו לעצמכם כאבי ראש בעת העברת משרדים – מובילים את משרדכם קדימה!

הגדילו ראש ואל תתביישו לבקש עזרה לקראת העברת משרדים

אם הפעילות המשרדית של החברה שלכם הינה יומיומית ומתרחשת בתדירות גבוהה, אל תתביישו ואל תתעצלו לבקש עזרה ולהזמין את אנשי המקצוע הנכונים לצורך סיוע באריזה מבעוד מועד. כיום ישנן חברות הובלת משרדים המסייעות באריזה מקצועית ופינוי משרדים לקראת המעבר. תוכלו לפנות אלינו להובלות 555 בכל עת לקבלת הנחייה והכוונה, וכמובן הצעת מחיר מסודרת ומשתלמת במיוחד – כי הובלת משרד עושים רק עם מקצוענים. במידה ואתם צריכים שרותי אריזה קדם המעבר נשמח לבצע אותו עבורכם וגם נציין שאנחנו עובדים אך ורק עם חומרי אריזה חדשים, אם הנכם מעוניינים לארוז חלק מהציוד בכוחות עצמכם נוכל לספק לכם ולהסביר איך לארוז בצורה מסודרת נכונה ומהירה.

מחפשים מישהו שיבצע הובלת משרד באופן המהיר, היעיל והבטוח ביותר ? פנו עוד היום לחברת הובלות 555 המבצעת הובלות משרדים באופן המקצועי ביותר.פקס: 077-5264039

 

משרד הובלת - ראשון לציון מרכז הארץ

מעבר משרד - הרצליה

הובלת משרדים - תל אביב

הובלת משרד - הרצליה

הובלות משרדים - תל אביב