הובלת משרדים

חברת הובלות מבצעת הובלת משרד וכל גודל משרדיםמעבר למשרד חדש הנו אירוע מרגש וציון דרך משמעותי עבור החברה על עובדיה ועל מנהליה. ברוב המקרים מדובר במעבר למשרד חדש יותר, משופץ ומרווח במטרה לאפשר לחברה להתנהל בצורה פורייה, מקצועית ויעילה יותר או בשל הרחבת הפעילות והגדלת התקציב. על מנת להקל על מנהלי החברה ועובדיה את המעבר, אנחנו בחברת הובלות 555 ריכזנו עבורכם רשימת מטלות כהכנה של הובלת משרדים מקצועית.כדי להזכיר מהן ההכנות לקראת המעבר למשרד חדש.

התקשרו לחברת הובלות מקצועית כחודש לפני תאריך המעבר המיועד

הובלת משרד מקצועית עם חברה מומלצתבין שבעלי החברה משלמים שכירות על המשרד ובין אם לא, עיכוב בהעברת החפצים עלול לגרום לנזקים רבים בפעילויות השוטפות של החברה ועל אחת כמה וכמה אם פעילותה השוטפת תלויה בציוד המשרדי והטלפוני. שירות לקוחות פעיל, מתן שירות טלפוני ופרונטלי, מערך המכירות וניהול הפגישות והעסקים עצמם – ייפגעו כולם עקב עיכוב בהעברה. על מנת להימנע מכל תקלה לא צפויה שהיא חשוב ביותר לקבוע מראש עם חברת הובלות מקצועית. אם אתם תתכנו פריסה עבור המשרד החדש שלכם כבר מראש ותנצלו את ההזדמנות המצויינת לסידור מחדש של כל המחלקות במשרד תכנון זה מה שיעזור גם לכם וגם לחברה שמובילה את המשרד שלכם ביום המעבר.

בחרו חברת הובלות בעלת ניסיון

הובלות בכלל והובלת משרדים בפרט מצריכות ניסיון וזהירות מרובים. בשונה מהובלה של כל בית אב רגיל, ברוב המשרדים נמצא אחוז גבוה יותר של ציוד ממוחשב הכולל מכשירי פקס ומחשבים שונים, מדפסות וצגים, מקלדות ועוד. הדבר מהותי פי כמה שכן ברוב המקרים עובדים נקשרים אל פינת העבודה שלהם ואל המחשב האישי שלהם ולכן במעבר יש לשמור על זהותו ושייכותו של כל מחשב. בשל כך חשוב ביותר לבחור בחברה בעלת ניסיון של העברות משרדים בפרט. אם במשרדכם קיימות מערכות מודולריות של מדפים לשמירת מסמכי ארכיון וכדומה לא כל חברת הובלות מחזיקה סבלים היכולים לבצע פירוקים והרכבות בצורה נכונה ויעילה.

הגדילו ראש ואל תתביישו לבקש עזרה

אם הפעילות המשרדית של החברה שלכם הינה יומיומית ומתרחשת בתדירות גבוהה, אל תתביישו ואל תתעצלו לבקש עזרה ולהזמין את אנשי המקצוע הנכונים לצורך סיוע באריזה מבעוד מועד. כיום ישנן חברות הובלת משרדים המסייעות באריזה מקצועית ופינוי משרדים לקראת המעבר. תוכלו לפנות אלינו להובלות 555 בכל עת לקבלת הנחייה והכוונה, וכמובן הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

כדי להעביר את המשרד בהצלחה – צרו קשר כבר עכשיו עם משרד הובלות מקצועי 555 וחסכו לעצמכם כאבי ראש!פקס: 077-5264039

 

משרד הובלת - ראשון לציון

מעבר משרד - הרצליה

הובלת משרדים - תל אביב

הובלת משרד - הרצליה

הובלות משרדים - תל אביב