הובלת דירות

חברת הובלות 555 הובלת דירה ללקוח פרטיללכת על בטוח עם הובלת דירה 555 כי אנחנו נותנים שירותים יעילים לכל לקוחותינו! מהם שירותים יעילים בעצם? שירותים המתבצעים בקצב עבודה מהיר, במהלכם מיושמים ערכי עבודה מהותיים כגון זהירות ואחריות, עמידה בזמנים ויושרה, שקיפות, אמינות, מקצועיות ואדיבות כלפי הלקוח. כאשר אנו מזמינים הובלת דירות אנחנו רוצים להיות בטוחים כי אכן חפצינו יועברו במהירות אך בזהירות, באחריות אך מבלי להתעכב, תוך אבטחת הרהיטים המועברים אבל במחיר הוגן. במילה אחת, ניתן לסכם כי בחיפושינו אחר שירות של חברת הובלות כי אנו מבקשים למצוא אמינות.

צוות עובדים מקצועי ומגובש

חברת הובלות 555 הנה החברה המקצועית והאמינה בתחומה המציעה ללקוחותיה רמה חדשה של שירותים המבוססים על ניסיון רב שנים ומיומנויות ברמה בינלאומית. השירותים המקצועיים הניתנים ללקוחות החברה מבוצעים על ידי צוות קבוע ומקצועי העובד יחד מזה שנים רבות, ולא בכדי. על מנת להעניק ללקוחות שירות אמין, איכותי, אדיב ובלתי מתפשר – כל אחד מהעובדים בצוות של הובלות 555 מחויב לעקרונות המנחים את החברה מיום הקמתה.

אמינות, יושרה ושקיפות ללא פשרות

הובלות 555 הינה החברה המתקדמת ביותר בתחום ההובלות הקטנות והגדולות, בתחומי הובלת דירות ומשרד, תכולה והובלות באמצעות מנוף הפעילה בענף ההובלות מאז שנת אלפיים. הניסיון, המיומנות והאהבה לתחום הם שמנחים את החברה יותר מחמש עשרה שנות פעילותה הענפות. בענף אליו יכול להסתנן כל חובבן ללא דרישות קבלה מחמירות, אמינות, יושרה ושקיפות הופכות לערכים מבוקשים וכלל לא ברור כי ניתן לצפות להם מהמוביל שנבחר. הובלת דירה בחברת הובלות מוסמכת ומקצועית תתבסס ראשית וראשונה על אמון.

הובלות דירה בבטיחות 100%

על מנת להבטיח את תקינות החפצים המועברים ואת שלמותם במהלך ההובלה מבטחת הובלות 555 את המטלטלים שלכם בביטוח הובלות ייחודי של עד 100,000 ₪! מעבר לזהירות המקסימלית הננקטת בהעברת כל אחד מרהיטיכם, יבוטחו הרהיטים לכל מקרה לא צפוי שמעל לכוחות הטבע.

הובלה עם שירותי מנוף

כחלק משרותי ערך מוסף המוענקים על ידי החברה ומתוך תפיסת עולם מקיפה בכל הנוגע לשירותי הובלת דירה, חברת הובלות 555 מציעה ללקוחותיה הובלה נעימה, קלה ופשוטה גם מקומות גבוהות במיוחד. אנחנו נשמח להיות הזרוע המקשרת בין המנופאי לאורך כל הדרך אחל משלב הקישור ועד ניהול הרמת פריטים מובלים בפועל. אם הנכם מעבירים דירה גדולה או משרד אתם יכולים להזמין אצלנו נציג הובלות שיגיע אליכם לפגישה במקום ההובלה, יתן הצעת מחיר מדויקת למטלטלין שלכם ויבדוק את את השטח מסביב לבניין באם יש צורך במנוף ובכלל בכל הנוגע ללוגיסטיקה שמסביב וכל זה ללא התחיבות או תשלום מצדכם (להזמנת סוכן הובלות חינם לחצו כאן).

שירותי אחסון מקצועיים

שירותי האחסון של החברה מציעים לכל לקוח שטח פרטי על פי הזמנה לאחסון רהיטים בביטחון מלא. השטח הפרטי השמור ללקוח מוגן באמצעות שירותי אבטחה, מצלמות מקצועיות ואזעקה הפועלת סביב השעון.פקס: 077-5264039

הובלת דירה מקצועית עם חברת הובלות מומלצת