הובלת דירות

חברת הובלות 555 הובלת דירה ללקוח פרטי
הובלת דירה ללכת על בטוח עם חברת הובלות 555 כי אנחנו נותנים שירותים יעילים לכל לקוחותינו! מהם שירותים יעילים בעצם? שירותים המתבצעים בקצב עבודה מהיר תוך עמידה בזמנים, במהלכם מיושמים ערכי עבודה מהותיים כגון זהירות ואחריות מוחלטת על החפצים המועברים.
כאשר אנחנו מזמינים הובלת דירות אנחנו רוצים להיות בטוחים כי אכן חפצינו יועברו במהירות אך בזהירות, באחריות אך מבלי להתעכב, תוך אבטחת הרהיטים המועברים והכול במחיר הוגן. במילה אחת, ניתן לסכם כי בחיפושינו אחר שירות של חברת הובלות כי אנו מבקשים למצוא גם אמינות וגם מחירים הוגנים.
כדי שכל הדברים יתממשו על הצד הטוב ביותר חברתנו התפתחה וגדלה במהלך חמש עשרה שנה האחרונות תוך שהיא מעניקה שירות הובלת דירות בכל הגדלים ובכל רמות סיבוך אפשריות. למדנו לקחים והפקנו מסקנות במהלך כל הזמן איזה גישה נדרשת לכל לקוח אחל משיחת הטלפון הראשונה לחברה. איך צריך לבנות את צוותי העבודה ואיך להרכיבם מסבלים, נהגים ונגרים. איך לבנות מסלולי נסיעה ואיזה חפצים צריכים להיות ארוזים ובאיזה צורה. איך להתחיל את אריזת הדירה לתוך המשאית בצורה בטוחה ואיך לפרוק נכון ועוד הרבה פרטים קטנים שגורמים לחברתנו לבצע כל מעבר דירה בצורה מקצועית ביותר.

צוות עובדים מקצועי ומגובש

חברת הובלות 555 הנה החברה המקצועית והאמינה בתחומה המציעה ללקוחותיה רמה חדשה של שירותי הובלת דירות המבוססים על ניסיון רב שנים ומיומנויות ברמה בינלאומית. השירותים המקצועיים הניתנים ללקוחות החברה מבוצעים על ידי צוותים קבועים ומקצועים העובדים יחד מזה שנים רבות. על מנת להעניק ללקוחות שירות אמין, איכותי, אדיב ובלתי מתפשר. כל אחד מהעובדים בצוות של הובלות 555 מחויב לעקרונות המנחים את החברה מיום הקמתה. כדי להבטיח התקיימות כל התנאים האלה אנחנו בתוך החברה עורכים משובים, הסברים וסיכומים מידי שבוע, לומדים ומחליפים תובנות, אם זה סבלים או נהגים חדשים שמגוייסים לחברתנו הם עוברים הדרכות ומשתלבים בצוות המתאים ביותר, כך שההרגשה הכללית של מצב רוח טוב יגרום לתוצאות טובות בזמן שהם עובדים בשטח, ולאור העובדה שהם מייצגים את החברה מול הלקוח במיוחד בזמן המעבר עצמו.

אמינות, יושרה ושקיפות ללא פשרות

הובלות 555 הינה החברה המתקדמת ביותר בתחום ההובלות הקטנות עד גדולות, ומתמחים בתחומי הובלת דירות והובלת משרד. חברתנו גם מספקת שירותים של שינוע תכולה והובלות באמצעות מנוף.החברה פעילה בענף ההובלות מאז שנת אלפיים ושתיים. הניסיון, המיומנות והאהבה לתחום הם עקרונות שמנחים את החברה יותר מחמש עשרה שנות פעילותה בענף ההובלות ומעברי דירה. בענף אליו יכול להסתנן כל חובבן ללא דרישות קבלה מחמירות, אמינות, יושרה ושקיפות הופכות לערכים מבוקשים וכלל לא ברור כי ניתן לצפות להם מהמוביל שנבחר. הובלת דירה בחברת הובלות מוסמכת ומקצועית תתבסס ראשית וראשונה על שקיפות המובילים, שנית על היושר מול הלקוח ובשלישית אמינות – ללא שלושת היסודות האלה לא היינו מחזיקים בתחום ובטח שלא בונים לעצמנו מוניטין ואלפי לקוחות חוזרים.פקס: 077-5264039

הובלות דירה בבטיחות 100%

על מנת להבטיח את תקינות החפצים המועברים ואת שלמותם במהלך ההובלה חברתנו הובלות 555 מבטחת את המטלטלים שלכם בביטוח הובלות ייחודי – ביטוח סחורה בהעברה של עד 100,000 ₪! מעבר לזהירות המקסימלית הננקטת בהעברת כל אחד מרהיטיכם, יבוטחו הרהיטים לכל מקרה לא צפוי שמעל לכוחות הטבע.

הובלת דירה עם שירותי מנוף

כחלק משרותי ערך מוסף המוענקים על ידי החברה ומתוך תפיסת עולם מקיפה בכל הנוגע לשירותי הובלת דירה, חברת הובלות 555 מציעה ללקוחותיה הובלה נעימה, קלה ופשוטה גם מקומות גבוהות במיוחד. אנחנו נשמח להיות הזרוע המקשרת בין המנופאי לאורך כל הדרך אחל משלב הקישור ועד ניהול הרמת פריטים מובלים בפועל. אם הנכם מעבירים דירה גדולה או משרד אתם יכולים להזמין אצלנו נציג הובלות שיגיע אליכם לפגישה במקום ההובלה, יתן הצעת מחיר מדויקת למטלטלין שלכם ויבדוק את את השטח מסביב לבניין. הנציג גם ידע להעריך באם יש צורך במנוף ובכלל בכל הנוגע ללוגיסטיקה שמסביב וכל זה ללא התחיבות או תשלום מצדכם (אל תשכחו לבצע הזמנת סוכן הובלות חינם).

חלק מהדירה עובר לאחסנה

אם אתם נמצאים בשלבים של מעבר חלקי בגלל שיפוצים או תמא" 38 או כל סיבה שהיא שבגללה אתם צריכים לאחסן חלק מתכולת הדירה. אין מה לדאוג וגם עדיף לכם לבצע הכול תחת "קורת גג אחת", ברשותנו מחסנים פרטיים אם תאים אישים לשרותי אחסנה של כל מה שתרצו. המחיר מוצע לפי כמות הקוב ופרק זמן הנדרש לאחסנה. שירותי האחסון של החברה מציעים לכל לקוח שטח פרטי על פי גודל הזמנה לאחסון רהיטים וחפצים בביטחון מלא. השטח הפרטי השמור ללקוח מוגן באמצעות שירותי אבטחה, מצלמות מקצועיות ואזעקה הפועלת סביב השעון. אז אם אתם עוברים דירה וגם צריכים להעביר חלק מהתכולה לאחסנה – אצלנו הכול אפשרי!פקס: 077-5264039

הובלת דירה מקצועית עם חברת הובלות מומלצת