מדריך לאריזת המשרד

עוברים למשרד חדש?
תתחדשו! מדריך לאריזה נכונה של המשרד וההכנות לקראת המעבר והסיבה להעתקת פעילות החברה למיקום חדש, ציון דרך לחברה ולעובדיה ולא בכדי מדובר באירוע מרגש. מאחר ומדובר במשרד הפעיל בתחומו מדי יום ביומו, העברה משרדית של רהיטים גדולים וקטנים ומוצרי חשמל רגישים שונים מצריכה יותר הכנות מכל הובלה אחרת ומדוע? שכן הפעילות המשרדית על כל שלוחותיה והשלכותיה מופסקת למשך השעות ולפעמים אפילו למשך מספר ימי ההובלה. על מנת להימנע מעיכוב משמעותי של העבודה, ערכנו עבורכם מדריך לאריזה נכונה של המשרד שלכם.

היערכות מראש

כל הובלה מצריכה היערכות מראש. מעבר של המשרד מצריך הכנות עוד יותר משמעותיות שכן מדובר לא אחת ברהיטים ומכשירי חשמל בעלי רגישות גבוהה. בשל כך – במידה וניתן להעביר באופן עצמאי או באמצעות מובילים מקצועיים כגון הובלות 555 חלק מהציוד המשרדי – רצוי לעשות זאת בטרם יום ההובלה.

Largest first, small after

קודם דברים גדולים ואחר כך קטנים – זהו החוק העיקרי התופס בנוגע להובלות. קודם כל ארזו את החפצים המהותיים והגדולים יותר במשרד. לצורך כתיבת מדריך לאריזה נכונה של המשרד ריכזנו עבורכם את מיטב הטיפים והלקחים שלמדנו על בשרנו יותר מ 15 שנות עבודה ולמעשה – מכל הכללים זהו הכלל המהותי ביותר: גדול – ראשון, קטן – אחרון.

הכינו אריזות מיוחדות מראש

יש לכם פסלים מיוחדים או רכישות מגלריות ואוצרות במשרד? רכשו עבורם ציוד אריזה כמה ימים קודם למעבר. אנחנו בהובלות 555 מאמינים כי אמינות ויושרה זהו הבסיס לכל שירות ולכן תוכלו למצוא אצלנו בחברה ניילון בועות – פצפץ איכותי, קרטונים חומרי אריזה איכותיים ברמה גבוהה על מנת שנוכל לשמור על חפציכם. תוכלו להיעזר בנו לצורך האריזה בכל עת.

מכשירי חשמל בנפרד

בזמן האריזה רצוי לחלק את הגורמים הנארזים למשפחות. מכשירי חשמל ייארזו בנפרד ויועברו לחדר מיוחד עד לתאריך ההובלה עצמו. את מכשירי החשמל יש לארוז בנפרד, בניילון בועות – פצפץ או נייר אחר בעל עובי, לא להזיזם הרבה ולא להניחם על צידם או הפוכים.

כדי ליהנות מקריאת מדריך לאריזה נכונה של המשרד בצורה מלאה ולקרוא את כל הטיפים של הובלות 555 צרו קשר כבר עכשיו ואנו נשמח לעזור לכם!פקס: 077-5264039

כמובן אם אינכם רוצים לארוז בכוחות עצמכם חברתנו תשמח להציע לכם שירותי אריזה מקצועיים
  • אנחנו נארוז לכם בזמן שאתם תרצו אפילו יום לפני המעבר, כך תצליחו לשמור על הזמן היקר שלכם ולחסוך בעלויות העובדים והמשרד
  • אנחנו לא גובים על שעת עבודה אלה עבור כל קופסאת קרטון שנארזת
  • אם אתם אורזים בכוחות עצמכם זה לווקח זמן מחוסר נסיון ומיומנות שלא נדבר על סגירת קופסאות בצורה בטוחה למעבר, איתנו תחסכו בזמן ותהיו רגועים מנזקים
  • אנחנו מבטיחים שלא יינזקו ולא ישברו חפצים שבירים כי אנחנו יודעים איך לארוז נכון
  • אנחנו נדאג לאריזה אחל מעט כתיבה דרך ארכיונים ועד לעמדת קפה כי בלי אריזה לא ניתן לבצע מעבר
  • אם אנחנו אורזים אנחנו גם דואגים לקופסאות קרטון מתאימות ובכמות הנדרשת זה אומר שאתם לא צריכים לנסוע ולשבור את הראש איפה וכמה לקנות חומרים
  • כל קופסת קרטון שנארוז תסומן תכולתה כגון שביר ולאן היא מיועדת להגיע בפריקה