פריקת מכולות

רוצים לפרוק מכולות שלמות של חפצים יקרי ערך בתוך זמן קצר? עסוקים מפה ועד הודעה חדשה ורוצים להיפטר מהחצים שלכם מהר ככל האפשר? מזמינים מכולה מחו"ל ולחוצים בזמן או שלא רוצים לשבור את הגב? שירותי פריקת מכולות המוצעים על ידי החברות המנוסות ביותר בתחום פריקת מכולות. מאותגרים לאחרונה על ידי הובלות 555 – החברה המנוסה והמקצועית ביותר בתחומה המציעה ללקוחותיה ליהנות עתה גם משירותי פריקת מכולות מקצועיים. אצלנו ניתן בצע הזמנת שרותי סבלות ופריקת מכולות מקצועים על בסיס תשלום שעתי. אם אתם צריכים מוביל להפצה או קו הכול על בסיס קבוע צרו קשר ונתחיל לעשות צעדים לקראת עבודה שותפת עמכם.

שירותי פריקת מכולות לחפצים שבירים

אם יש לכם מספר גדול של חפצים שבירים בבית אזי שירותי פריקת מכולות הם אידאלים עבורכם. שירותים של פריקת מכולות יכולים להקל עליכם את מעבר הדירה או המשרד, חפצים ואפילו מחסנים שלמים. בין היתרונות המשמעותיים ביותר של שירותי פריקת מכולות תמצאו את ההגנה המושלמת לרהיטים בעייתים ושבירים.

חסכו איתנו זמן פריקת מכולה

היתרון הגדול של פריקת מכולות הוא החיסכון בזמן. פריקת מכולות – בין אם באמצעות מנוף מקצועי ובין אם באמצעות עגלות – מתבצעת בצורה ממוקדת ויעילה, המאפשרת לכם הלקוחות להתפנות עד מהרה חזרה לחייכם ולחזור לשגרה, ולמעבר הדירה לעבור בקלות וללא סיבוכים כלל.

פריקת מכולות – קלה איכותית ומהירה

מרחקים ארוכים הם המקצועיות שבשירותי פריקת מכולות. למעשה, פריקת מכולות זו עבודה שמקורה בהעברת ציוד בנמלים – ציוד מיובא מחו"ל או ציוד רב המיועד לייצוא מחוץ לארץ. פריקת מכולות גדולות היא השלב המאפשר "לתקתק" עבודה, אופן הפעילות האהוב עלינו בחברת הובלות 555. הניסיון שצברנו והשאיפה למתן שירות מוצלח בכל עת הביאו אותנו להרחיב את מעגלי השירות שלנו ולהציע גם אפשרות של פריקת מכולות בכל עת.

פירוק מכולה במחיר אטרקטיבי

בניגוד להובלות רגילות בהן תמחור הובלה מתבצע על בסיס כמות הציוד, מספר הרהיטים שיש להעביר והכובד הפוטנציאלי של הרהיטים השונים, זמן פריקת מכולות אינו מחושב אלא עפ"י סדר גודל של מכולה. מאחר ומדובר בשירות שבמקורו יועד לשווקים מסחריים, המחירים שלו הרבה יותר אטרקטיביים לצרכן הפרטי.

כדי שתוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיביים, משירות מקצועי בשירותי פריקת מכולות – צרו קשר עם חברת הובלות 555 כבר עכשיו!פקס: 077-5264039

פריקת מכולות מקצועניםפריקת מכולות וסבלים לפי שעה