הובלת מקרר

אם אתם מחפשים הובלת מקרר, אנחנו בהובלות 555 מבטיחים לדאוג לכם להובלה מקצועית ובטוחה ובמחיר אטרקטיבי. מכיוון שהובלת מקררים, במיוחד שאינם חדשים ורגישים, מצריכה לא רק ידע אלה גם ניסיון ומקצועיות אנחנו מזמינים אותכם להצטרף לחוג הלקוחות שלנו שכבר נהנו משרותינו. אנחנו נדאג שהובלת מקרר, הובלת מקפיא, הובלת תנור מובנה, הובלת מדיח כלים, הובלת מכונת כביסה, הובלת מייבש כביסה או כל פריט בודד חשמלי תתבצע תוך שמירה בקפידה על המוצר החשמלי שלכם בכל שלבי תהליך ההובלה.

הובלת מוצרי חשמל הובלת מקרר מדיח מייבש

 

איזה מוצרי חשמל אתם מעוניינים להוביל?!

  • הובלת מקרר מקפיא עליון, הובלת מקרר מקפיא תחתון, הובלת מקרר שתי דלתות, הובלת מקרר שלוש או ארבע דלתות ואפילו מקרר בילד-אין!
  • הובלת מקפיא שוכב, הובלת מקפיא עומד ביתי, הובלת מקפיא תעשייתי והובלת מקפיא בילד-אין.
  • הובלת מייבש כביסה חשמלי, הובלת מייבש כביסה גז.
  • הובלת מדיח כלים בכל גודל, הובלת מדיח כלים בילד-אין.
  • הובלת מכונת כביסה בכל גודל.
  • הובלת תנור אפייה, הובלת תנור אפייה בילד-אין, הובלת תנור אפייה משולב כיריים גז, הובלת קולטי אדים.
  • הובלת מחשבים נייחים, הובלת מחשב שרת וציוד נלווה.
  • הובלת פלזמה, הובלת טלוויזיה LCD, הובלת טלוויזיה LED, הובלת טלוויזיה OLED, הובלת טלוויזיה מקרן אחורי, הובלת טלוויזיה קופסה.
  • הובלת כל סוגי מוצרי מטבח משנים כמו: הובלת מיקרוגל, הובלת טוסטר אובן, הובלת מיקסר ואפילו הובלת מכונת אספרסו שלכם!

כמובן שבמידת הצורך אנחנו נבצע פירוק וניתוק של המוצר החשמלי ממקום הובלתו הישן לחדש בהתאם לדרישת הלקוח ובצורה מקצועית. את מוצרי החשמל שלכם נארוז בחומרי אריזה ייעודיים לפני תחילת ההובלה, כך שהמוצר יגיע למקום החדש כפי שהוא יצא מנקודת המוצא.

למה להוביל מקרר איתנו?

אנחנו בחברת הובלות 555 רכשנו ידע וניסיון של יותר מ-15 שנה, אנחנו מאמין שכל לקוח אפילו עם הוא רוצה להעביר מוצר חשמלי בודד צריך לקבל תמיד את היחס והשירות הטוב ביותר. במהלך ההובלה מהתחלה ועד הסוף אנחנו נשים דגש על כל שלבי הובלת המוצר החשמלי לכם, אריזת המוצר החשמלי, הורדתו לרכב מוביל, העמסתו על הרכב וקיבוע בתוך המוביל, ביצוע נסיעה מבוקרת, פריקת המוצר החשמלי מהמוביל, העלאת מוצר חשמלי לבית הלקוח ומיקומו במקום הנדרש. אל תשכחו שלאחר הובלת מקרר יש לתת לפחות שעה "לנוח" לפני שמחברים אותו בחזרה לחשמל.

אם אתם מעוניינים לבצע הובלת מקרר בצורה מקצועית ועם חברה מומלצת התקשרו עכשיו!פקס: 077-5264039

מקרר הובלה תל אביבמחיר הובלת מקרר קטן

חברת הובלות - הובלת מוצרי חשמל הובלת מוצר חשמלי

הובלת מקרר בכל גודל במרכז ארץ מחיר מסודר ביצוע הובלת מקרר מחיר הובלות מקרר תל-אביב מרכז הארץ