הובלות סטודנטים

חברת הובלות 555 מציאה הובלות לסטודנטים עם הנחות משמעותיות כי אנחנו מאמינים בחינוך דור העתיד ויודעים שלסטודנט אין זמן מיותר. כיון שרוב הובלות לסטודנטים הנן נחשבות להובלות קטנות ניתן לבצע אותן בזריזות ובמהירות תוך עמידה בשירות מצוין ומדויק כי אנחנו יודעים שלוח זמנים שלכם צפוף. חברתנו עשתה כבר אלפי הובלות לסטודנטים בתל אביב, הובלות סטודנטים לבער שבע, הובלת סטודנטים לחיפה, הובלת סטודנטים לאריאל, הובלת סטודנטים לירושלים ולכל יעדים שקרובים לאוניברסיטאות מכללות ומוסדות להשכלה גבוה ברחבי הארץ. הובלות לסטודנט כוללות בתוכן הובלת פריטים בודדים שהם בעצם הובלות קטנות כמו הובלת מוצר חשמלי, הובלת רהיטים או רהיט בודד למשל מיטה, ארון, שולחן או ספה, כמו כן הובלה של קופסאות קרטון עד חמישים יחידות. בגלל שזה בעצם הובלה לא גדולה אז היא לא דורש משאית גדולה ויש הרבה אפשריות תמרון ברחבי הערים עמוסות כמו תל אביב, ירושלים, רמת גן, בער שבע, חיפה, גבעתיים, וכמובן לרוב ההובלה לא דורשת מנוף או משאית עם רמפה מיוחד לכן ניתן להוזיל משמעותית אל עלות ההובלה.

אודות הובלת סטודנטים

המושג הובלת סטודנט – הובלות סטודנטים נוצר כתוצאה מהביקוש הרב של סטודנטים שעוברים לגור קרוב למוקם לימודם, בדרך כלל עם שוטפים או בן, בני זוג כדי לא לבזבז זמן מיותר בנסיעות למקום הלימוד שלהם. בדרך כלל המעבר הוא כמו הובלת דירה או מוצר בודד ולכן לא נדרשים שרותי לוגיסטיקה מסובכים עם זאת רוב מוסדות החינוך כמו אוניברסיטת תל-אביב דורשת מעבר לעיר צפופה, עמוסה עם בעיית חנייה בכלל ובעיית הובלה בפרט בגלל יכולות תמרון בעייתיות. אם זאת בגלל שזאת הובלה לא גדולה אז כל המובילים והסבלים החליטו להמציא מושג כמו הובלות סטודנטים כדי להבין שההובלה שהם הולכים לבצע הובלה קטנה ולא דורשת אמצעים מיוחדים כמו הובלה עם מנוף או הובלת משרד.

חברת הובלת סטודנטים

 

הובלה קלה וזריזה

לרוב הסטודנטים בוחרים לגור בקרבת מקום לימודם כדי לחסוך זמני נסיע ולהיות נגישים כמה שיותר במיוחד בתקופת מבחנים, לכן כדי לאפשר לכם להתמקם כמה שיותר מהר ובצורה קלה במקום המגורים החדש שלכם אנחנו נעזור לכם לבצע את מעבר דירה חדשה עם אחד מצוותי הסבלים המיומנים שלנו. אפילו עם אתם לא מספיקים ועכשיו צריכים לעבור – במיוחד בתקופת תרום הלימודים ואינכם יודעים מה שכחתם או לא לארוז ולציין בהזמנת המוביל אל תלחצו אנחנו נשמח לעזור לכם לעבור בקלות ומיומנות עם הצעות להובלת סטודנטים אטרקטיבית במיוחד!

סטודנט תציין במהלך הפנייה שהנך סטודנט שמעוניין בהובלה ואנחנו ישר נדאג להנחה משמעותית לכל סוג הובלת סטודנט שתבקש!פקס: 077-5264039

הובלה סטודנט חברת הובלות קטנות הובלת דירה לסטודנטיםהובלת סטודנטים הובלות קטנות מחיר מומלץ