שירותי אחסנה

האם פעם עברתם דירה ונאלצתם למכור רהיטים אהובים בשל מחסור במיקום? כמה פעמים רציתם לנסוע לחו"ל לתקופה ממושכת ופשוט השארתם מאחוריכם רהיטים אהובים – רק משום שלא היה זמן להעביר את הריהוט? אנו בהובלות 555 מצאנו עבורכם את הפתרון האידיאלי – שירותי אחסנה בזמן שלכם, במקום שלנו. אצלנו המחסן מחלוק לתאים פרטיים עבור כל לקוח בנפרד ואנחנו לא מערבבים, דבר שמבטיח לכם שאף אחד חוץ ממכם לא יקבל גישה לחפציכם.

שירותי אחסון ואחסנה לכל צורך

מי שכבר הספיק להתנסות במעבר דירה אחד או יותר, יודע כי מדובר בענף תחרותי מאד, שאינו מחייב תעודות כניסה ומאפשר עבודה גם עבור החובבנים ביותר. מחויבות לערכים הינה בין העקרונות עליה מתבססת העבודה שלנו בהובלות 555. לפיכך, כל שירות שנתבקש לתת ללקוחותינו יבוצע בהגינות, ביושרה, בשקיפות ותוך השקעה מקסימלית של יחסי אנוש ועבודה איכותית.

הפתרון המושלם לאחסון, בלי טרטורים וכאב ראש

למצוא מקום לרהיטים זה כאב ראש, בואו נודה בזה. אם יש לכם חברים שיש להם חצר גדולה או מחסן פנוי – בורכתם. אולם מה תוכלו לעשות במקרים של מעבר ומכירת דירה וללא מיקום לאחסן את הרהיטים האישיים שלכם? בעידן בו ערכו של החומר הולך ויורד, רבים פשוט מעדיפים למכור או להיפטר מציוד יוקרתי ויקר ערך שאין מקום לאחסן אותו בו. ציוד זה יכול להיות מערכת סלונית מרשימה וייחודית שנקנתה לא מזמן, מטבח בעל איכות ייחודית או אופי מעניין ואפילו כורסה בעיצוב אישי. על מנת להימנע מכאב הראש שבחיפוש אחר מקום אחסון – תוכלו לפנות אלינו לקבלת שירותי אחסנה בכל עת.

מקום בטוח ושירות אישי

שירותי אחסנה מוצעים כיום על ידי גורמים רבים ושונים. אנחנו בהובלות 555 מעמידים לרשות לקוחות שירותי אחסנה במחירים נוחים ובביטוח מלא! אחסנת הרהיטים שלכם תתבצע תחת אזעקה פעילה 24/7, מצלמות המקיפות את מקום האחסון, חברת אבטחה מקצועית ופעילה בשטח וכן ביטוח מלא על הציוד היקר שלכם.

מעתה תוכלו לטוס לכל העולם, לטייל להיכן שתרצו, לגלות כל מקום חדש בידיעה ובלב שקט שיש לכם מקום אישי משלכם בו חפציכם מאוחסנים בבטחה, ללא טרחה וללא מאמץ מצדכם. תנו לנו לעבוד בשבילכם!

צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!


פקס: 077-5264039