הובלת פסנתר

הובלת פסנתר עם חברת הובלות 555 – חברתנו מציע את שרותיה להובלת פסנתר עומד או הובלת פסנתר כנף. להוביל פסנתר עומד או פסנתר כנף בניגוד להובלת פריט גדול כמו מקרר ארבע דלתות או מקפיא מסחרי דורש עדינות ויחס מיוחד, במיוחד שמשקל של פסנתר יכול לעבור את גבול ה-400 קילוגרם, וגודל שלא יכול לעבור בכל פינה בין אם זה בבית או במשרד או הצורך למעבר במסדרונות או גורמי מדרגות. לכן לצורך הובלה של פסנתר עומד או כנף דרוש צוות מיומן אחראי ועם ניסיון כדי להבטיח הצלחה של 100 אחוז!

שלבים להובלת פסנתר

אתם יוצרים איתנו קשר ומספרים לנו על סוג הפסנתר אותו תרצו להעביר עומד או כנף, כאשר מומלץ למסור את דגם הפסנתר או לפחות את המידות הבסיסיות. אחרי שמפרטים לאן ומאיפה צריכה להתבצע הובלת הפסנתר, באיזה תאריך והשעות המתוכננות. אחרי קבלת הצעת מחיר וסגירת תאריך ההובלה אנחנו נגיעה אליכם ביום ההובלה, נמגן, נארוז ונכין את הפסנתר להובלה בצורה יסודית ובחומרים המתאימים, נעמיס אותו על משאית ההובלה, בתוך המשאית הפסנתר על ידי רצועות קשירה מיוחד כך שהוא לא יזוז במהלך הנסיעה. נגיעה ליעד המבוקש נפרוק את הפסנתר בחדר, אולם או סטודיו שתבקשו, נוריד את חומרי האריזה להובלה ונחכה שתנגנו (כמובן אחרי כוונון) לנו משהו כי הובלת הפסנתר עברה בהצלחה! נשאר לכם רק לכוון את הפסנתר כדי שישמיע את אותם הצלילים הנפלאים עוד שנים רבות!

למה מומלץ להוביל פסנתר איתנו?!

חברתנו-הובלות 555 עוסקת בתחום ההובלות כבר יותר מחמש עשרה שנה, אנחנו מחזיקים צי מכוניות הובלה עם צוותים מקצוענים דייקניים ואדיבים. יש לנו את הכלים והציוד הנדרש להובלת פסנתר כנף והובלת פסנתר עומד ולהעניק שירות סבלני פדנטי ועדין לא רק ללקוח אלה גם לפסנתר שמובל. הצוות שנשלח אליכם מתמחה בהובלת פסנתרים ולא רק בהובלות כלליות. וכל זאת במחירים גמישים ואטרקטיביים במיוחד ותוך ביטוח על כל הובלה!

אנחנו נדאג שהפסנתר שלכם יגיע בצורה בטוחה לכל מקום בארץ, כדי שתמשיכו להנות ממנו עוד שנים רבות והכול במחיר הוגן!פקס: 077-5264039

חברת להובלת פסנתר עומד והובלת פסנתר כנף

 

הובלת פסנתרים ופסנתר מכל סוג וגודלהובלות פסנתר בצורה מקצועית עם אריזה ועטיפה