סידור בית וארגון דירה לפני ולאחר המעבר

עוברים דירה או שכבר עברתם לביתכם החדש? למה שלא תעניקו לעצמכם חוויה במתנה?!
סידור דירה לפני מעבר דירה כמה פעמים המחשבה על מעבר דירה עוררה בנו לחץ ומעקה? כמה ימי חופש ניקח ובכלל מאיפה מתחילים? מעבר דירה כבר לא צריך להיות כזה! ואנחנו רוצים לחסוך ממכם את המחשבות האלה ולתת לכם חוויה נעימה ממעבר הדירה שלכם. בזמן שאתם תמשיכו בשגרה שלכם צוות מיומן יארוז את ביתכם וכבר ביום למחרת המעבר ידאג לפרוק ולסדר הכול מחדש בצורה אופטימאלית ולתת לכם את הבית שתמיד רציתם. חברת הובלות 555 תבטיח לכם הובלה מקצועית וזריזה בשיתוף עם מירי ישראלי סידור וארגון בתים שתבטיח לכם סוף לבלאגן עם סידור אותנטי, מקצועי כאילו לא עברתם דירה בכלל.

מירי ישראלי -050-392-9171

מעבר דירה מסודר ומאורגן

ארגון בית לאחר מעבר דירהעברתם דירה ולא יודעים איך ומאיפה להתחיל לארגן? כמו שרובנו הגדול כבר יודע, מעבר דירה כרוך בלא מעט לחץ וכאב ראש. אנחנו לא באמת יודעים מאיפה להתחיל ואיך הכול יגמר, תמיד יש חשש שמשהו ישבר ושלא נהיה זהירים מספיק, ואיך נצליח להתמודד עם הילדים במקביל.. כל השאלות הלא פתורות האלו מכניסות אותנו ללחץ עם עצמנו ובלי להימנע זו הופכת להיות תקופה מלחיצה שלא נעים לנו לעבור. כאשר מירי מגיעה הכל הופך להיות הרבה יותר פשוט! אתם לא צריכים לעשות כלום חוץ מלשתות את הקפה שלכם ואילו מירי והצוות המקצועי שלה דואגים לטפל בכל עניין הפריקה בביתכם החדש. לפני שלב המעבר דירה מירי נותנת לכם כמה טיפים איך להתנהל בצורה הכי מסודרת בזמן המעבר. בפריקה מירי והצוות שלה עוברים חדר חדר ומאחסנים את הכל במקום בהתאם לצורך שלכם תוך שילוב סדר ואסתטיקה שיוצרת אווירה של ביתיות. אז במקום לבזבז ימי חופש בעבודה, לחפש בייבי סיטר לילדים ולהעמיס על עצמכם בתקופת המעבר תרשו לעצמכם להפוך את התקופה הזו לחוויה!

מחפשים סדר וארגון בחיי יום יום

סידור בית לפני מעבר דירהמרגישים מעט עמוסים? -עבודה, סידורים ולחצים כאלה ואחרים מקשים עליכם להגיע למטלות סידור הבית? תתפלאו, אבל גם לזה יש פתרון. מירי סידור וארגון בתים תאפשר לכם להרים את הראש ולקחת אוויר. מהמטבח ועד חדר השינה מירי תעזור לכם לסלק את הבלגן ולהרגיש באמת בבית. סדר בבית מאפשר סדר במחשבה, נקו את הבלגן השלילי וסדרו בעזרת מירי את המרחב הפרטי שלכם. ארגון וסידור הבית נעשה בצורה שתתאים לצרכי הלקוח. התקשרו עוד היום!

מה כלול בתוך השרותי סידור וארגון שלנו:

  • ייעוץ אישי
  • יום מיון
  • אריזת הבית יום לפני המעבר
  • הובלה ופריקה
  • סידור וארגון חדרי הבית מחדש

טלפון מומחית לסידור, ארגון ועיצוב בתים:

מירי ישראלי -050-392-9171

ארגון דירה לאחר מעבר דירה