הובלות רהיטים

חברת הובלות 555 נותנת שירות מקצועי מהיר ובמחיר משתלם להובלת כל סוגי הרהיטים, פסל, תמונה, ארון הזזה, שיש, זכוכית ועוד. חברתנו ביצע אלפי הובלות במרכז הארץ, דרום הארץ וצפונה הובלנו דירות משרדים ובתים לאלפי לקוחות מרוצים וכמובן אחוז נכבד של הובלות רהיטים. אחל מרהיט בודד כמו ספת נוער ועד הובלת רהיטים עתיקים גדולים שלא ניתנים לפירוק. בין היתר אנחנו שמחים גם להיות הזרוע המתקשרת בין מנוף להובלת רהיט גדול או כל רהיט שלא ניתן להעבירו בגרם המדרגות או שלא נכנס למעלית על מנת להוריד את הכאב ראש מהלקוח עצמו. חברת ההובלה שלנו גם נותנת שירותי פירוק והרכבת רהיטים במידת הצורך אם הלקוח מעדיף שיפרקו בשבילו מתאמי נוחות או כל סיבה אפשרית. אנחנו נותנים שרותי הובלה גם לרהיטים רגישים כמו פסלים או כדים מעוצבים בכל הגדלים, רהיטים עם זכוכיות כבדות ובכל גדלים אפשריים, שולחנות ופינות אוכל מסיביים, יחידות שידות בגודל לא סטנדרטי וכל סוגי הובלות רהיטים מורכבות. חברתנו תשמח לתת יעוץ מקצועי ומחיר ללא פשרות עבור כל הובלת רהיט בודד או של מספר פריטים. יתרה, אנחנו בצענו מאות הובלות רהיטים בערים צפופות ובעלי נגישות מקובלת תנוע וחנייה כמו הובלת רהיטים בתל אביב, הובלת רהיטים בירושלים, הובלת רהיטים בעיר חיפה או הובלת רהיטים בגבעתיים וברמת גן. אנחנו תמיד שמחים להעניק שירות מקצועי עם הצוות של ההובלה הוותיקים שלנו שעובדים כבר יותר מ-15 שנים בתחום הובלות גם ללקוחות פרטיים וגם למשרדים.

חברה מקצועית הובלת רהיטים וריהוט משרד שולחנות כסאות ישן חדש גדול קטן

 

מה זה הובלות רהיטים

הובלת רהיטים הובלה לכל עניין בפרט עם זאת בניגוד להובלה קטנה או הובלת מוצרי חשמל הובלת רהיטים לרוב תדרוש פירוק והרכבת הרהיט במקומו החדש. הובלות רהיטים לפעמים דורשת ידע ומיומנות עם הרהיט לא ניתן לפירוק כמו מיטה זוגית בהזמנה מהנגר או ארון מובנה שלם. הובלת רהיטים לפעמים דורשת אריזה והכנה מיוחדת למשל אם זאת ספת עור יוקרתית שמגיע בגודל סטנדרטי, אנחנו נשמח לבצע את כול שלבי האריזה וניילון כדי שהספה לא תיפגע בזמן העמסה הובלה ופריקתה במקום החדש. לפעמים הובלות רהיט דורש רכב הובלה בינוני ואפילו קטן בגלל שהרהיט מובל בצורה מפורקת ולא תופס מקום במשאית, דבר זה יכול להוריד את מחיר ההובלה. בעצם הובלת רהיט זה הכול, ארון ,שידה, אדום, מדפים, מגירות, שידת החתלה, שידת תינוקות, מיטת יחיד, מיטה זוגית, מיטת נוער, מיטת קומתיים, שולחן קפה, שולחן מטבח, פינת אוכל, כיסאות, שולחן משרד, ארון בגדים, ארון הזזה, שיש, זכוכית ועוד. כמובן כל הזמנה של הובלת רהיט יעבור את שלב פירוק והרכבה במידת אפשרות או הצורך.פקס: 077-5264039

הובלת רהיטים בצורה בטוחה

קיימות מספר אפשרויות להובלות הרהיטים שלכם, כמובן שהדבר יכול להשפיע על המחיר הסופי להובלה. ניקח לדוגמה ארון חדר שינה בגודל סטנדרטי, אפשרות ראשונה – הובלת הארון בשלמותו עם זאת האפשרות לרוב תיפסל מיד כי רוב הסיכויים לא רק שהארון יתפרק וישבר (כי לרוב עשויי MDF-שבבית דחוסה) במהלך המעבר יתרה מזה הארון לא יצליח לעבור בדלתות הבית. אפשרות שנייה זה פירוק הארון לחלקיו מהדירה שאתם יוצאים ממנה והרכבתו בחזרה בדירתכם החדשה – כמובן שזאת תמיד תהיה אפשרות נבחרת. פירוק והרכבת הארון גם מהווה גורם מכריע במחיר ההובלה ובמידה אם אתם רוצים לחסוך תצטרכו גם לפרק וגם להרכיב את הארון המובל בעצמכם. אם זה ארון שרכשתם לאחרונה ואתם לא רוצים שהוא יפגע במהלך המעבר במיוחד בקירות הצד שלו אז מומלץ לעטוף אותם טוב טוב בחומרי אריזה מקצועיים כמו ניילון בועות – פצפץ כדי להבטיח שקצוות הארון לא ידפקו בקירות או מכשולים אחרים בדרך. קיימים גם מוצרי מיגון מיוחדים לארונות או כל סוג של רהיט עם קצוות רגישים כמו "קרטון פינה" שזה בעצם קרטון שנועד למיגון פינות בעל חומר עם צפיפות גבוה מאוד ומגיע בזווית של 90 מעלות להצמדה נוחה לרהיט הנארז. אם אתם רוצים להוביל ויטרינה או כל רהיט שיש בו זכוכיות או מראות מומלץ לפרק את הדלתות חזית של הרהיט שלהן זכוכיות ולהובילן אחרי עטיפה בניילון נצמד בנפרד.

פרטים חשובים בהובלה

חשוב לזכור שאפילו אם אתם מעבירים שידה קטנה עם מגירות ולושבים לחסוך בזמן או מחיר ולא לארוז את תכולת המגירות בקרטון נפרד אלה לבקש לעטוף את השידה ביחד עם תכולתה. עדיף שתבזבזו עוד קרטון וכמה דקות לאריזת תכולת השידה בארגז נפרד כי הובלת שידה עטופה עם פריטים בתוכה יכול לגרום למצב שהחפצים בתוך השידה יפלו החוצה או יברחו מאחורי המגירות בתוך השידה. מה שיקרה זה שאחרי ההובלה לא תבינו למה אתם לא מוצאים חלק מהדברים שהיו בתוך המגירות. לכן תמיד עדיף לרוקן את כול המגירות מתכולתן ולארוז אותן בקופסה נפרדת אפילו אם נראה לכם שאין צורך והכול יכול לעבור ביחד, דבר זה ימנה ממכם מצבים לא נעימים ודאגות מיותרות ובמקרה הגרוע ביותר אפילו למחשבה שעבדתם תכשיט יקר אבל בעצם הוא מתחבה מאחורי המגירה.

הובלת ארון הזזה

אם הנכם מבקשים להוביל ארון הזזה עם דלתות מראה או זכוכית שלמה שימו לב שעדיף לציין זאת לחברה לפני ההובלה. וזאת לא רק למנוע תוספת מחיר שתצוץ ביום ההובלה אלה יותר לדאוג שהסבלים יגיעו מוכנים וערוכים כי דלתות הזזה מזכוכית דורשות יחס מיוחד אחל משלב פירוק שלהן מהארון ובמהלך כל ההובלה ועד שלב הרכבה בדירה החדשה. בכל שלב ושלב של הזמנת הובלה תמיד תדאגו לתת כמה שיותר פרטים לגבי המקום שממנו מובילים ואודות היעד כמו מכשולים בדרך לא במטרה שהיה סיבה למוביל להציע לכם מחיר יותר יקר. אלה כדי למנוע אי נעימות בזמן ההובלה ויותר גרוע מצבים שבהם אין ברירה ואפילו מנוף לא יכול לגשת, זה בעצם יכול להוביל למצב שאתם תגיעו לדירה החדשה אבל הסלון או ארון הזזה שרכשתם ישאר ברחוב.. לכן תמיד מומלץ לא לחסוך בפרטים ואפילו לציין עד הפרט האחרון כי בשורה תחתונה הינכם עוברים דירה ולא חברת הובלה שמובילה אותכם, ולכן זה באינטרס שלכם שהכול יעבור בשלום.

אם אתם רוצים להוביל את הרהיטים שלכם בבטחה ועם ביטוח סחורה בעברה על ההובלה למקום חדש, עם צוות סבלים מקצועי וותיק אז צרו איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם!פקס: 077-5264039

הובלות רהיטים מקצועית

הובלות רהיטים הובלת כל סוג מיטה זוגית יחיד קומותייםהזמנת הובלת רהיט כסאות שולחן ארון מטבח מחיר משתלם