הובלות מנוף

הספקת מנוף הובלות מנופאי שרות הובלהברוכים הבאים לעמוד הובלות מנוף מבית הובלות 555. אנו בחברת הובלות 555 מספקים לכם שירותי מנוף, מרים משא, פתרונות הרמה לגובה רק על ידי מנופים מקצועיים בעלי ותק גבוה.

אם אתם מבצעים הובלה של פריטים בודדים, העברת דירה או הובלת משרד אתם יכולים להיעזר בשירותי המנוף שלנו מקומה 1 ועד קומה 22 .

בעזרת המנופים שלנו ניתן לבצע הובלה שקטה ובטוחה בלי מאמצים רבים. ריהוט, הרמת פסנתר, לוחות גבס, חומרי בנייה, קרמיקה, מוצרי חשמל, דלתות ומשקופים, ספות, שולחנות, מזנונים וכל פריט עד 400 ק"ג.

אם נתקלתם בכמה בעיות בזמן או בהליך הובלת דירה לקומה גבוה עם מעברים צרים, בניין בלי מעלית או עם מעלית קטנה – זה הזמן להזמין מנוף. בעזרת המנוף – פתרונות הרמה לגובה תשמרו על הריהוט שלם ועל בריאות הסבלים. כך תמנעו בעיות מיותרות והכל במחיר זול ומשתלם במיוחד.

מתי כדאי להזמין מנוף הרמה?

הספקת מנוף בזמן הובלהאם וכאשר הבניין בו אתם מתגוררים, עבר שיפוץ – אחרי הוספת מעלית חדשה לבניין, חדר המדרגות עכשיו צר יותר ותקרה נמוכה יותר. הרהיטים או הפריטים הגדולים שלכם שנכנסו לדירה דרך חדר מדרגות לפני השיפוץ – יצאו חזרה רק בעזרת מנוף הרמה.

ריהוט מסיבי או מוצרי חשמל גדולים או לא סטנדרטים – ברגע שיש לכם צורך לעלות ריהוט מסיבי דרך חדר המדרגות, יש לקחת בחשבון שהריהוט או מוצר החשמל שלכם עלול להיפגע.

הזמנת מנוף יתן יתרון של חסכון בזמן ובחלק מהמקרים אפילו יכול להוזיל את העלות הכוללת של ההובלה.

תתקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להובלת מנוף!פקס: 077-5264039

שרות מנוף בכל הובלה בית דירה משרד

 

הובלות מנוף