הובלות מנוף

הספקת מנוף הובלות מנופאי שרות הובלהברוכים הבאים לעמוד הובלות עם מנוף מבית הובלות 555. אנו בחברת הובלות 555 מספקים לכם שירותי מנוף, מרים משא, פתרונות הרמה לגובה רק על ידי מנופים מקצועיים בעלי ותק גבוה.

אם אתם מבצעים הובלה של פריטים בודדים, העברת דירה או הובלת משרד אתם יכולים להיעזר בשירותי המנוף שלנו מקומה 1 ועד קומה 22 .
בעזרת המנופים שלנו ניתן לבצע הובלה שקטה ובטוחה בלי מאמצים רבים. הרמת כל סוג של ריהוט לגובה נדרש כמו הרמת פסנתר, לוחות גבס, חומרי בנייה, קרמיקה, מוצרי חשמל, דלתות ומשקופים, ספות, שולחנות, מזנונים וכל פריט עד 400 ק"ג. אם נתקלתם בכמה בעיות בזמן או בהליך הובלת דירה לקומה גבוה עם מעברים צרים, בניין בלי מעלית או עם מעלית קטנה – זה הזמן להזמין מנוף. בעזרת המנוף – פתרונות הרמה לגובה תשמרו על הריהוט שלם ועל בריאות הסבלים. כך תמנעו בעיות מיותרות והכל במחיר זול ומשתלם במיוחד. מנסיון האישי שלנו אנחנו ממליצים הרבה פעמים ללקוחות להזמין מנוף כי קיימים מצבים שהזמנת מנוף במקום לעלות ברגל או מטעמי קוצר בזמן כי ברגע שיש מנוף משלמים לפי עבודה שעתית ולכן לא צריך לשלם כסף נוסף עבור כל חפץ שצריך להעלות אותו במדרגות כי כול קומה שמעלים ברגל זה תוספת במחיר.

מתי כדאי להזמין מנוף הרמה?

הספקת מנוף בזמן הובלהאם וכאשר הבניין בו אתם מתגוררים, עבר שיפוץ – אחרי הוספת מעלית חדשה לבניין, חדר המדרגות עכשיו צר יותר ותקרה נמוכה יותר. הרהיטים או הפריטים הגדולים שלכם שנכנסו לדירה דרך חדר מדרגות לפני השיפוץ – יצאו חזרה רק בעזרת מנוף הרמה.
אם ברשותכם ריהוט מאסיבי או מוצרי חשמל גדולים או לא סטנדרטים – ברגע שיש לכם צורך לעלות ריהוט מאסיבי דרך חדר המדרגות, יש לקחת בחשבון שהריהוט או מוצר החשמל שלכם עלול להיפגע.
הזמנת מנוף במיוחד אם אין בבניין שלכם מעלית יתן יתרון של חסכון בזמן ובחלק מהמקרים אפילו יכול להוזיל את העלות הכוללת של ההובלה.
קיימים מצבים שבהם ועד בית או חברת ניהול לא מאפשרת שימוש במעלית הבניין כדי לשמור על התקינות או מסיבות אחרות ואז אין ברירה וחייבים להעלות הכול דרך המנוף.
ברגע שמזמינים מנוף המחיר הנו לשעת עבודה זאת אומרת אם כבר הזמנת מנוף בשביל חפץ אחד שלא נכנס למעלית עכשיו תוכלו לנצל את השעה עד הסוף ולהעלות כמה שיותר דברים, כמובן שזה גם יחסוך לכם הרבה זמן ותוכלו לסיים את ההובלה מהר יותר.

תתקשרו עכשיו להזמנת מנוף!פקס: 077-5264039

דבר חשוב לשים לב עליו זה ששרות מנוף רוב הזמן לא נכלל במחיר ההובלה ולכן מומלץ לבדוק את הנושא מראש עוד בזמן שאתם מזמינים הובלה כדי למנוע אי נעימות ביום המעבר. דבר חשוב נוסף זה שמחיר מנוף יכול להשתנות בהתאם לקומה אליה צריך לעלות לכן תמיד תציינו קומה אליה צריך להעלות.
שרות מנוף בכל הובלה של בית דירה או משרד

 

הובלות מנוף