הובלות באשדוד

חברה מקצועית וותיקה – הובלות 555 שרותי לוגיסטיקה והובלה – מציע לתושבי אשדוד לבצע מעבר דירה בצורה נוחה וללא כאבי ראש מיותרים. חברתנו תדאג שביצוע הובלה אתנו בעיר אשדוד יתנהלו חלק אחל משיחת הטלפון הראשונה שלכם לחברה. אנחנו תמיד עומדים בזמנים כי לנו חשוב כל וכל לקוח, אנחנו דואגים לבצעה את העמסה והפריקה על גבי משאית ההובלה בצורה זהירה כי לנו חשוב הציוד שיקר לכם, אנחנו ננהג במקצועיות וזהירות במהלך הנסיעה כדי שלא יפגע בשום צורה ואופן, אנחנו נארוז במידת הצורך בחומרי אריזה ועטיפה מתאימים לכל מוצר – כי לשירות שלנו אין תחליף והכי חשוב נדאג למחירים הוגנים והגונים לכל תושב אשדוד המבקש הובלה.


פקס: 077-5264039

שרותי חברת הובלות

אם אתם צריכים הובלה בעיר אשדוד אתם מוזמנים לפנות לחברתנו וליהנות ממגן רחב של שרותי חברת הובלות מקצועית באשדוד. חברתנו חרטה על דגלה שירות אמין ושקיפות מלאה מול הלקוחות שלה בעיר אשדוד וסביבתה. ההובלות שלנו נותן פתרונות שינוע ולוגיסטיקה גם ללקוחות פרטיים וגם למגזר העסקי במהלך כל ימות השבוע מהשעות המוקדמות של הבוקר ועד שעות בערב המאוחרות בכל נושאי ההובלה לסוגיהם. אם אתם מעוניינים בהובלת רהיטים, הובלת מוצרי חשמל, מעבר דירה עם אריזה או שינוע משרד גדול ברחבי העיר אשדוד והסביבה אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבל הצעת מחיר, ייעוץ בכל נושא שקשור להובלות ושרותי מנוף, בנוסף אנחנו מציעים שרותי אחסנה לכל תווכי הזמן הנדרש.

הובלה מקצועית באשדוד

אם אתם מבקשים הובלה קטנה של מספר פריטים בודדים או שאתם רוצים להעביר משרד גדול בצורה מקצועית הגעתם למקום הנכון. חברת הובלות 555 עובדת בתחום כבר מעל לחמש עשרה שנה עם ותק כזה רכשנו וממשיכים לרכוש ניסיון וידע עם כול הובלה באשדוד ובשאר הערים בארץ ישראל. אפילו אם אתם צריכים להוביל רק פריט בודד כמו ארון בגדים אנחנו נספק לכם את המיטב בכל פרט ופרט, משאית הובלה בהתאם לכמות הדברים שנדרשים להוביל, נהג משאית ותיק שמכיר את רחבי העיר אשדוד יותר טוב מכל תוכנת ניווט וכמובן צוות סבלים מנוסה ומקצועי. במידה ואתם רוצים לשעתק משרד שלם אנחנו נשמח לתת לכם שירותי אריזה ועטיפה עם חומרים וציוד מקצועי תרום המעבר, יתרה מזאת נדייק תמיד אפילו בפרטים הקטנים כמו מדבקות "שביר", מעטפות שילוח וכמובן אריזות קרטון קלסרים ואריזות קרטון ארכיון במידת הצורך. כיימות הרבה חברות הובלה בשוק ורובן צצות ונעלמות באותה המהירות כי לתת שרות ועם זאת לשמור על מחיר הוגן מאוד קשה במיוחד בעונות שאין בהן דרישה גדולה להובלות, לכן אנחנו משקיעים רבות בכל עונה ועונה במהלך שנה בעובדים, משאיות וחברה שלנו בכללותה כדי לדאוג לאיזון נכון בכל הקשור להובלות, כי החלק המקצועי מתחיל מהתנהלות החברה והעובדים הנבחרים שלה, תדריכי בוקר שעות שינה נכונות ועוד הרבה גורמים שמשפיעים על טיב ואיכות השרות ללקוחות ופני החברה בכל דקה ובכל מצב. אם תעברו איתנו דירה פעם אחת מייד תהיו חלק מהלקוחות הקבועים שלנו כי תבינו שחשוב להפקיד את המוצרים היקרים שלכם בידים הבטוחות שלנו.

מעבר דירה באשדוד

מעבר לדירה חדשה באשדוד בחיים לא היה כל כך פשוט עם חברת הובלות 555 וכבר משיחת טלפון ראשונה אלינו תבינו מה עושה אותנו לחברה מספר 1 במתן פתרונות הובלה. אם אתם מעוניינים במעבר דירה בראש שקט ואפילו לא רוצים לארוז ולעטוף בכוחות עצמכם אתם מוזמנים לבקש את השירות המלאה ואז כל מה שתצטרכו לעשות ביום מעבר הדירה באשדוד זה קר לשבת ולשתות קפה ולראות אותנו בפעולה. אנו יודעים שכל סוג של מעבר דירה לא קל בכלל עם זאת אנחנו תמיד נשתדל לעזור לכם בכל מצב ומקרא הקשור לשעתוק דירתכם החדשה. לא משנה אם אתם עוברים בתוך העיר או מחוץ לעיר אשדוד ובבעלותכם דירה לא קטנה בכלל ואינכם יודעים מאיפה להתחיל ואיפה לסיים, כמה קרטונים היו לכם ביום ההובלה או שהאם המקרר שלכם יעבור בלי בעייה במדרגות או שהיה צורך בפירוק דלתות המקרר.. אין מה לפחד ולהיכנס לפאניקה, תרימו אלינו טלפון ותבקשו להזמין סוכן הובלות אליכם הביתה (ניתן כבר עכשיו להזמין סוכן הובלות ישר באתרנו) והכול חינם וללא כל התחייבות מצדכם, הסוכן שטח שלנו ידע בדיוק מה גודל ההובלה שלכם ויעריך בצורה מדוייקת ביותר את כמות הקרטונים והפריטים שלהיה לכם ביום ההובלה כך שמעבר דירה שלכם יעבור חלק ונקי מתקלות.

הובלות קטנות באשדוד

בין אם אתם רוצים לבצע מעבר דירה בתוך העיר אשדוד או מחוץ לעיר נשמח להרגיע אתכם כי אנחנו מבצעים הובלות קטנות וגדולות לכול חלקי הארץ. במהלך מעבר הדירה אנחנו ניתן לכם לנוח כי את מטלת המעבר אנחנו ניקח על עצמנו ותאמינו שכל מה שתצטרכו זה לעמוד בצד ולשתות קפה שחור. חברתנו גם מציע שירותי הובלות קטנות, כמו הובלת מוצרי חשמל ורהיטים בודדים או לסירוגין שירותי מעבר למשרד שלם. הזמנת הובלה למעבר דירה ניתן להזמין אפילו מספר חודשים מראש ולקבל הצעת מחיר להובלה באשדוד בלי בעיה בטלפון או באתר החברה הזה. מעבר דירה באשדוד לא רק מגביל על חלקי העיר ושכונותיה הוא כולל גם את סביבת גן יבנה, גדרה, קריית מלאכי, יבנה ובער גנים כל סוג של מעבר יתבצע בסטנדרטים הכי גבוהים תוך עמידה בזמנים ושקיפות מלאה, לכן בכל הובלה אתנו אתם תמיד תצאו מרוצים.


פקס: 077-5264039

חברת הובלות בעיר אשדוד