חברת הובלות מומלצת

רכשתם או השכרת דירה? מזל טוב ולפני שנגיע לשלב לאחל לכם "בשעה טובה" נכיר בעובדה שלפני שחונכים מקום חדש צריך להוביל לשם את כל הטובין שלכם כי לבטח לא תשנו על הרצפה או היה לכם צידנית במקום מקרר. לכן בטוח תצטרכו להזמין חברת הובלות שתמקם אותכם בדירתכם החדשה. ועכשיו אנחנו מגיעים לשלב החשוב שזה לעזור לכם לעשות בחירה נכונה בחברת הובלות כדי שמהלך המעבר דירה שלכם לא רק יתבצע בצורה מקצועית אלה גם בצורה בטוחה.

המעבר לדירה החדשה תמיד מתחלק למספר שלבים;

הראשון זה הכנה עצמה לקראת המעבר, אריזה של הדברים שהולכים לעבור לדירתכם החדשה וזריקה או תרומה של כל אותם החפצים הישנים שלא ישמשו אותכם יותר. לקחת יום חופש מתוכנן מהעבודה וחיפוש היותר מתיש אחר חברת הובלות שתבצע לכם את המהלך. בחירה נכונה שחכם בחברת הובלות תכריעה עד כמה יהיה המעבר דירה שלכם קל ופשוט או מסובך ומלא עצבים לכם ולבני משפחתכם. דברים שחשוב לדעת ולבחון לפני שרצים על הצעת מחיר אכי זולה שמצאתם, כמו בכל דבר גם כאן המשפט "הקמצן משלם פעמיים" עובד וואפילו הרבה יותר גרוע כי מובילים את הרכוש שלכם! תבדקו מי זאת החברה שעומדת מולכם והאם יש לה בכלל רשיונות לעבוד בהובלות, האם היא נותנת ביטוח על הרכוש שלכם (?!) כן כן יש דבר כזה ביטוח סחורה בהעברה לחברות הובלה. כמה שנים קיימת החברה בשוק ומה כותבים עליה אנשים שכבר בצעו הובלה. אתם צריכים להיזאר במיוחד כאשר הצעת המחיר שניתנת לכם על ידי חברה היא לא החברה שנותנת לכם את השרות ההובלה. בעצם מדובר על חברת "מתווכים" ולא החברה עצמה שהולכת להוביל את הרכוש שלכם, כך שאם יקרה משהו אתם אפילו לא תדעו למי לפנות.

השני זה בדיקת השטח והסביבה וים לפני המעבר, לרוב זה ישמש אותכם כיום שבו תכינו ותשתפו את הדירה שאליה אתם עומדים לעבור, במיוחד שאינכם יודעים מי היה קודם, זה גם בעייתי במיוחד עם היו חיות מחמד שלרוב בדירות כאלה נדרש נקיון הרבה יותר יסודי. בדיקה והכנה ליום המעבר מול רשיות שונות, עירייה, מים, חשמל, גז, ועוד דברים שצריכים לסגור בדירה הישנה ולפתוח בדירה החדשה, תעשו רשימה ותעברו אחד אחד. כי אם חס וחלילה תשכחו להעביר את חשבון החשמל בדירה הישנה שלא תקבלו הפתעה לא נעימה כמו כנס על הדירה הישנה שלכם. חלק מהחשבונות מומלץ לרכז ביום אחד ולעבור את כל "התחנות" אם זאת תזכרו שלרוב נותני שירות ציבורי עובדים בחלק הראשון של היממה.

השלשי זה יום המעבר עצמו, גם עליו צריך להיות ערוכים אבל אם עשיתם נכון את שיעורי הבית שלכם רוב הסיכויים שלא היו בעיות בכלל. בכל מקרה שימו לידכם שתיה קרה משהו לנשנש כדי להבטיח שלא תקבלו התקפת רעב ולא תתיבשו במיוחד באקלים הישראלי. אל תסתובבו יותר מידי קרוב לסבלים ותייעצו להם איך להחזיק נכון או לאן לדרוך, הם אנשים בדיוק כמוכם וגם אתם לא הייתם מרגישים נעים אם הבוס וכל ההנהלה היתה עומדת לכם על הראש. תמיד קחו לעצמכם אינטרוול של הרבה יותר זמן מן המתוכנן כי קיימים המון גורים שיכולים לעכב הובלה אחל מהפקקים בכבישים ועד הפתאות כמו מקרר שלא נכנס למעלית ופתאום צריך להעלותו ברגל או להזמין מנוף.

הרביעי והשלב היותר פשוט וזה פריקת ארגזי הקרטון ושאר החפצים וסידורם מחדש בדירה החדשה, אם עשיתם צעד נכון ורשמתם על הארגזים את תכולתם לא היה קשה לסדרם בדירה החדשה ואם לא.. אז הסידור יקח יתר זמן. בכל מקראה עדיף להתחיל לסדר (פרט לדברים חיוניים של יום יום) יום למחרת או בסופ"ש רק כדי לא להיות לחוצים כי גם ככה יום המעבר הוא קשה נפשית אפילו עם הוא עבר חלק.

הובלת דירה רק עם חברת הובלות מקצועית

אל תפלו בפח עם בחירת חברת הובלות

זכרו תמיד שאין כזה הובלה דרך חברים – אם שמעתם ממישהו שיש מישהו שמבצע הובלות בזול אז אל תרוצו על ה"מציאה" כי לרוב זה כמו לקנות מכונית יד שתיים מחבר שמכיר חבר שהאח של הדודה של החברה שלו מוכר רכב חדש יד עשר, אבל הרכב החליף ידים "רק" במשפחה.. גם בתחום ההובלות במיוחד איפה שאתם מפקידים את כל הרכוש שלכם שעלה לא מעט כסף לא מפקידים בידיים של עובר אורך מהרחוב שמכיר את הדוד של האח של השכן! בשוק הבולות קיימות המון חברות עם זאת רובן עובדות בלי אישורים ומה שיכול להיות הרבה יותר גרוע זה ללא ביטוח על החפצים היקרים שלכם!! חברת הובלות רצינית בחיים לא תוכל לתת לכם הצעת מחיר בגרושים להובלה בלי לכסות לפחות את כל מה שכרוך מסביב ללוגיסטיקה, כמו שאתם לא תעבדו חינם או בשביל שקל בשעה. תהיו מציאותיים אם המחירים שמציעים לכם עבור הובלה ממש זולים, במיוחד שזה אחד התחומים שידועים כמזיקים לבריאות צריך להדליק מנורה אדומה.פקס: 077-5264039

בחירה בחברת הובלות נכונה

אין נהלל לשבחים את עצמנו ולא מישהו אחר ובטח שלא נצביעה לכם על המוביל הנכון בשבילכם. גם כאן אתם צריכים להבין שקיים הבדל משמעותי בין החברות בשוק ההובלות. ישנם חברות שדואגות ומשקיעות לא רק בפרסום עצמי אלה בעובדים שלהן וניהול נכון של העסק. ישנם חברות שמעדיפות להתעסק רק משרדים או להפך לבצע הובלת קטנות כמו מקרר או מכונת כביסה. ישנם חברות הובלה שנותנות שירותי אריזה וסידור מחדש, במקביל בחלק מהחברות אתם יכולים לקבל קרטונים משומשים חינם או לרכוש קרטונים חדשים, אבל חברה אחראית תמיד תדאג לארוז ולעטוף ציוד רגיש כמו טלויזיה, מראה ביום המעבר דירה עצמו. אז מה בעצם מבטיח לכם בחירה בחברת הובלות נכונה בשבילכם. די פשוט הרכב כל הגורמים ביחד שזה אומר שאתם צריכים לחפור קצת יותר על החברה לפני שאתם בכלל מרימים טלפון – תהיו אתם היודעים הכול ואז בטוח לא יערבבו אותכם בזמן שאתם מזמינים הובלה. אם יש לכם שאלות אנחנו נשמח לעזור לכם בכול הנושא של הובלות וזאת ללא שום התחייבות מצדכם. טלפנו אם אתם רוצים לדעת עוד לחברת הובלות 555 : 054-447-27-34

תל אביב הובלות עם חברה מקצועית ומומלצת

חברת הובלות מומלצת

נסביר לכם למה להיות חברת הובלות מומלצת באמת זה להיבחן עם הזמן והמון עבודה קשה ולא כמו שמוצגות הרבה חברות באינטרנט שאפילו לא מתעסקות בהובלות אלה בקידום אתרים. בניגוד לרוב החברות שפועלות בשוק ההובלה או "חברות מתווך" שמטרתן לתוווך בין הלקוח שמזמין הובלה לבין חברה שנותנת שירות. אנחנו לא יוצרים אשלייה של חברה מומלצת על סמך סקירות בדויות או מכוח ההצקה מתמשכת ויצירת לחץ אחרי שלהקוח כבר עבר דירה ואין לו יותר כוח ורק כדי להפסיק לקבל טלפונים מטרטרים אומר שאכן הכול היה טוב רק כדי שיעזבו אותו. לכן נוצר בעצם מצב שאותן החברות יוצרות מצב פקטיבי של כביכול סקרים ונתונים אמיתיים שבפועל לא משקפים את המצב שהתרחש בשטח. כמובן ניתן להבין שהן צריכות להתקיים בסימביוזה עם אותן החברות שמטייחות את הטמון והמתחבא מאחורי הקלעים. כדוגמה פשוטה אם הלקוח לא היה מרוצה או נפגע מההובלה שהוא ביצע דרך אחת מהחברות הנ"ל וגם אחרי שיצר קשר אם החברה להתלונן סביר להניח שהוא לא ידגיש באותו האופן שחוויות המעבר דירה שלו היה סיוט טוטאלי מה שמן הראוי, שכן ראיון כזה עם לקוח שהזמין הובלה מאחת החברות הנ"ל לא יפורסם.
לכן בעצם כן קיבלתם דרך קלה ומהירה לקבל הצעת מחיר יותר זולה מהממוצע בשוק אבל כמו שעושים ביטוח לאוטו מדי שנה משלמים על כול השנה ולא רק ברגע התאונה. כאן נוצר בדיוק אותו המצב שהחברה שהינה מתווך צריכה לקבל את האחוזים שלה מהובלה. והן מצד חברת הובלות שעובדת תחת אותה החברה תעדיף בכל מצב או בעייה לסגור את זה מול הלקוח והחברה המתווכת מאשר שזה יצא אחוצה, כתוצאה אנחנו יכולים לראות לרוב רק סקרים טובים על החברות שרובם נובעים לא מן האמת אלה רק מהרצון של למשוך את השוק. וזאת משום שמתווך בחיים לא היה הנותן או המקבל שרות ועל מנת להרוויח כסף ישתמש באמצעי תחבולה. בניגוד לחברות הובלה שרכשו את המוניטין שלהן עם הזמן ולאורך המון שנים של עבודה קשה ומתמדת, יתראה מזאת להחזיק חברת הובלות, עובדי משרד, אנשי שטח ולתפעל אתרים ועוד זה הוצאות שדורשות זמן ומשאבים שכמובן כל מי שירצה לעבוד בהובלות לא מגיע אם הכסף או האמצעים הנדרשים כדי להתחיל לעבוד מהיום הראשון כמו חברה גדולה. כך ינסה למצוא אלטרנטיבה מהירה שתכניס כסף לכיס, כתוצאה מכך שלב הבנת צרכי לקחות, חווית הובלה, תרבות עבודה ועוד בחיים לא ישרישו, בניגוד לחברה שבונה את עצמה נכון כבר מהצעד הראשון. עוד דבר חשוב שאם מתווך מפסיק לעבוד עם חברת הובלות בגלל כמות התלונות המתקבלות בסופו של יום, מי שמפסיד מכל העניין זה אותם הלקוחות שנפגעו, כי בראש ובראשונה הם סבלו מהובלה. ולמתווכים אל תדאגו הם ימצאו חברות הובלה חדשות וכמובן גם לקוחות חדשים – כי זה הכסף שלהם ולא מעניין אותם לא הלקוח ולא המוביל. בעצם כתוצאה נוצר שוק עם שם מפוקפק איפה שיכול להיפגע גם לקוח וגם מוביל במיוחד שהובלה זה לא משהו שניתן לוותר עליו כמו שמוצר שקנינו ואנחנו מחזירים אותו לחנות כי הוא לא מתאים לנו.. אל תדאגו לא בנו להפחיד אותכם בנושא אלה רק לספר מה באמת עומד מאחורי החברות שמציאות שרות הובלות אבל לא נותנות השרות עצמן.פקס: 077-5264039