הובלת פסנתרים

הובלת פסנתרים כלי נגינה

הפסנתר הנו חלק מרכזי בביתכם, דבר והישג להתגאות בו במיוחד לאור מנעד צלילים בין הגדולים בכלי נגינה. אם אתם מחפשים חברת הובלות שיודעת לא רק להבין שהובלת הפורטה-פיאנו זה לא הובלת מקרר ומשימה די לא קלה, אבל אנחנו גם יודעים איך לעשותה בצורה הנכונה ביותר.
הפקדת פסנתר בידי מישהו אחר גורם לכם להרבה פחד וחששות במיוחד בגלל שאתם שומרים עליו יותר מאשר על יהלום ובזמן שמוסרים אותו בידי מוביל אתם רוצים להיות בטוחים המיליון אחוז שחברת הובלות תשמור עליו בדיוק כמוכם. לא צריך לדעת לנגן בפסנתר אם זאת כולנו יודעים שזהו כלי כבד במיוחד ולא משנה אם מדובר בפסנתר כנף או פסנתר עומד, מכאן המסכנה הישירה שעלות הובלת פסנתר תהיה יותר יקרה מהובלה רגילה. אם חייבים להוביל פסנתר ללא ברירה הדבר הראשון שצריך לבדוק זה אם חברה שתבצע לכם את המהלך מחזיקה בביטוח סחורה בהעברה. הפסנתר בניגוד לרוב הדברים שמובלים דורש יחס לאורך כל המסלול שהוא מבצע מנקודת המוצא לנקודת היעד. אם למשל ארגז קרטון בזמן המעבר לא דורש יחס מיוחד אבל טלויזיה או מראה גדולה כן דורשים מיגון, אריזה ועטיפה נכונים בכל השלבים הפסנתר מעלה את רמת הסיבוכיות בגלל גודלו ומשקלו הרב.
אנחנו רוצים להציע לכם להסיר חששות מלבכם ולהפקיד את פורטה פיאנו המקצועי שלכם בידיים המקצועיות שלנו, כך שאחרי הובלה רק תצטרכו לכוון אותו מחדש.